Grafika komputerowa – nowe edycje szkoleń już w lipcu.

Grafika komputerowa to szkolenia przeznaczone dla osób, które pracują w działach reklamy i marketingu, w działach naukowych, ale także dla wszystkich,  którzy chcą się nauczyć tworzyć profesjonalną grafikę do zastosowania na swoich fanpage, czy też stronach internetowych i blogach.

Zajęcia z grafiki komputerowej opracowaliśmy zarówno na Corel Draw jak i na Corel Photo-Paint. Nauczymy Was w jaki sposób stworzyć projekty graficzne przeznaczone do druku, np. plakaty, ulotki, wizytówki, jak też grafiki do zastosowania w internecie.

Szkolenia z grafiki komputerowej realizujemy zarówno w grupach zamkniętych jak i w kurach otwartych. Możliwa jest również realizacja zajęć indywidualnych.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również kursy krawieckie, fotograficzne,  florystyczne i filcowania, a także kadrowe, księgowe i komputerowe. Kalendarz szkoleń będzie zawierał szkolenia zaplanowane na najbliższy czas, a znajdziesz go tutaj

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na FP Metodis

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Aby wziąć udział należy zgłosić się na minimum 3 dni przed rozpoczęciem zajęć telefonicznie: 794680946 lub mailowo: szkolenia@metodis.pl.

Do zobaczenia 🙂