Kurs fotograficzny – poziom podstawowy

Kurs fotograficzny jest dla Ciebie, jeśli Twoje fotografie robione są bez głów lub z obciętymi nogami. Jeśli źle dobierasz kadr i naświetlenie, albo po prostu chcesz wiedzieć więcej o robieniu niepowtarzalnych fotografii - przyjdź do Metodis na zajęcia 🙂 Zaczniesz z nami swoją niepowtarzalną przygodę z fotografią i dowiesz się, co leży u podstaw przepięknych fotografii.

Kurs fotograficzny to zajęcia, na których chcemy Cię nauczyć zachowywania Twoich wspomnień i niepowtarzalnych chwil na wyjątkowych zdjęciach. Pokażemy Ci w jaki sposób "namówić" Twój aparat do współpracy, aby fotografie oglądane w zaciszu domowym kojarzyły się z pięknymi i radosnymi momentami z Twojego życia. Chcemy Ci pokazać sposoby, dzięki którym możesz tworzyć zdjęcia idealnie. Nauczyć Cię jak wykorzystywać światło oraz kompozycję w fotografii. Dzięki temu Twoje zdjęcia będą zachwycały Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych.

Dla kogo jest kurs fotograficzny:

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać moc swojego aparatu fotograficznego oraz nauczyć się w jaki sposób robić zdjęcia portretowe, zdjęcia krajobrazu lub architektury. Dowiecie się także co to jest głębia ostrości i po co w aparacie dobrze dobrany obiektyw. Zwrócimy Waszą uwagę także na kompozycję zdjęcia oraz dobór światła.

Metody pracy:
Kreatywne warsztaty, zajęcia praktyczne z elementami wykładu, zajęcia w plenerze oraz w studiu fotograficznym.

Harmonogram zajęć na kursie fotograficznym:

1. Fotografia - wprowadzenie.

2. Rodzaje aparatów fotograficznych oraz obiektywów. Ich ustawienia oraz obsługa.

3. Ekspozycja fotograficzna.

4. Głębia ostrości.

5. Rodziny i przyjaciół obraz własny. Kompozycja fotograficzna. Portret.

6. Fotografowanie architektury oraz pejzażu.

7. Lampa błyskowa i jej zastosowanie.

W cenie kursu ujęliśmy: koszty przeprowadzenia kursu, autorskie materiały szkoleniowe, zajęcia plenerowe, przerwy kawowe, a także certyfikaty ukończenia szkolenia.
Ukończenie kursu: Wymagana jest przynajmniej 80% obecność na zajęciach, w innym przypadku słuchacz nie ukończy kursu.

 

W naszym kalendarzu szkoleń znajdziesz również kursy krawieckie, florystyczne, filcowania, ale też kadrowe. Kalendarz znajdziesz tutaj.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne lub szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

INFORMACJE O SZKOLENIU

Rozpoczęcie godz. 16:00

Realizacja:  w dni robocze oraz w soboty

maps

Słupsk ul. H. Kołłątaja 30 I p.

clock

20 godzin dydaktycznych

Cena: 549,00 zł / brutto / 1 os.

*Szkolenie jest zwolnione z podatku VAT.