Kurs krawiecki – szycie prostej bluzki

Dla kogo:
Zapraszamy osoby, które biegle potrafią obsługiwać maszynę do szycia i znają podstawy krawiectwa.

Jak pracujemy
Warsztat/ćwiczenia

Jak przeprowadzamy zajęcia:

Kolejne zajęcia krawieckie przed nami 🙂 Tym razem na warsztat wzięliśmy prostą, luźną, nietaliowaną bluzkę z żorżety lub jedwabiu, która jest prosta ale jednocześnie elegancka. Ze względu na swoją zwiewność i lekkość wprost idealna do spódnicy ołówkowej lub do eleganckich spodni 😀 .

Na zajęciach nauczymy Was najpierw jak ściągnąć miarę potrzebną do uszycia bluzki - model T-shirtowy z rękawem dowolnej długości :). Następnie wspólnie wyrysujemy szablony na własne rozmiary i wykroimy materiał.
Nauczymy się w jakiej kolejności powinno się łączyć elementy składające się na bluzkę, jak poprawnie wszyć do niej rękawy oraz jak wyciąć i wszyć plisy do wykończenia dekoltu, rękawów oraz dołu bluzki.

Twoja inwestycja w warsztat to 199,00 opłata za wszystkie przybory niezbędne do stworzenia projektu bluzki, formy i szablonu: półpergamin lub termo-przylepny papier do projektów, linijki, ołówki, gumki, nożyce, drobne narzędzia, igły i nici do cienkich materiałów w kolorze białym, czarnym i ecru i oczywiście nie musisz przynosić swojej maszyny, bo zapewniamy je na zajęcia. Znajdziesz u nas także dobrą kawę lub rozgrzewającą herbatę i cosia - słodkosia 🙂 Po ukończonych zajęciach i wykonaniu swojego wybranego projektu obdarujemy cię certyfikatem potwierdzającym zdobyte przez ciebie umiejętności 🙂

Potrzebujesz wziąć ze sobą na zajęcia własny materiał, w ilości Długość bluzki plus długość rękawa, np. długość bluzki mierzona od ramienia do połowy pośladków może wynosić 70 cm, a długość rękawa mierzona od szczytu ramienia do nadgarstka - 60 cm. Potrzebujesz zatem 130 cm z metra bieżącego (70+60). Wybierasz materiał miękki, delikatny, lejący: żorżeta lub jedwab 🙂

Zajęcia odbędą się w siedzibie firmy Metodis w Słupsku,
ul. Kołłątaja 30.
Czas trwania zajęć: 9 godzin dydaktycznych, czyli 9 x 45 min.
Spotykamy się:
7 grudnia w godzinach 17:00-20:00 oraz
8 grudnia w godzinach 10:00-14:00

Zarezerwuj sobie miejsce mailowo - szkolenia@metodis.pl lub telefonicznie - 794680946.

INFORMACJE O SZKOLENIU

 7 grudnia 2018 r., godz.: 17:00 - 20:00

8 grudnia 2018, godz.: 10:00 - 14:00

maps

Słupsk ul. H. Kołłątaja 30

clock

9 godzin szkoleniowych, czyli 9 x 45 minut

Twoja inwestycja w zajęcia: 199,00 zł / osoba (pamiętaj, że pracujesz na swoim materiale 😉